سوالات متداول


چقدر زمان می برد تا بسته سفارش به دست مشتری برسد؟

مدت زمان تهیه و ارسال سفارش برای هر بسته متفاوت می باشد. به طور متوسط بین سه روز کاری تا دو هفته کاری زمان می برد تا بسته سفارش داده شده به دست شما برسد.

آیا لغو سفارش مشمول جریمه می شود؟

بله، درصد جریمه ی استرداد 10% از مبلغ واریزی می باشد و بقیه مبلغ ظرف مدت یک هفته کاری به شماره حساب دریافتی از کاربر عودت داده می شود.

آیا امکان دارد که کارشناسان یادنشان تمامی مراحل کار را انجام دهند؟

بله - با پرداخت هزینه ای اندک می توانید تمامی مراحل کار از جمله ویرایش عکس و فیلم و صوت ها تا حد مناسب شدن برای درج در صفحه پروفایل تا نصب پلاک روی سنگ مزار توسط کارشناسان یادنشان انجام خواهد شد.

چگونه می توانم سفارش خود را لغو کنم؟

اگر تصمیم بر لغو سفارش داشتید، با ارسال پیامی با عنوان "درخواست لغو سفارش" در قسمت ارتباط با ما، در خواست خود را اعلان نمایید.

آیا عضویت در وب سایت یادنشان برای ثبت سفارش الزامیست؟

بله. با هدف امکان‌پذیری پیگیری‌های بعدی و ارائه پشتیبانی شایسته، عضویت در وب‌سایت الزامی است.

چگونه می توانم در وب سایت یادنشان ثبت نام کنم؟

از منوی بالای سایت روی گزینه "ثبت نام" کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید. آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و رمز عبور مد نظر خود را وارد کنید و در صورتی که کد دعوت کننده نیز دارید وارد کنید و پس از اعلان موافقت خود با قوانین و مقررات یادنشان، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام شود.

من قبلا در وب سایت یادنشان ثبت نام کرده ام، چگونه می توانم وارد حساب کاربری ام شوم؟

از منوی بالای سایت روی گزینه ی "ورود" کلیک کنید، در صفحه باز شده کاربر مربوط به خود را انتخاب کرده (اگر بازاریاب نیستید "عادی" را انتخاب کنید) شماره تلفن همراه و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی دکمه "ورود" کلیک کنید.

چگونه می توانم اطلاعات پروفایل کاربری خود را تکمیل کنم؟

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود» کلیک کنید. در نوار کشویی شماره تلفن همراه و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه «ورود» کلیک کنید. در صفحه باز شده روی گزینه "کاربری" و سپس "ویرایش پروفایل کاربری" در منو کلیک کنید تا اطلاعات کاربری برای شما نمایش داده شود. اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید و در مرحله آخر مطمئن شوید که تغییرات را ذخیره کرده‌اید.

چگونه می توانم قبل از ثبت سفارش، برای مشورت با یادنشان تماس بگیرم و سوالات و مشکلات مربوط به خرید خود را مطرح کنم؟

شما می‌توانید برای طرح سوال یا انجام هرگونه تغییر در طرح خریداری شده خود با شماره 09029027301-09029027302 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق پست الکترونیکی info@yadneshan.ir با ما در تماس باشید.

چگونه می توانم کد دعوت دریافت کنم؟

برای دریافت کد دعوت بایستی به عنوان بازاریاب در سامانه ثبت نام شوید. برای این کار از طریق فرم تماس با ما یک پیام ارسال کنید و درخواست خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

با چه چسبی پلاک ها را روی سنگ قبر و مزار نصب کنم؟

بهترین چسب به پیشنهاد ما چسب 123 می باشد که البته شما می توانید هنگام سفارش با پرداخت هزینه ای اندک تمامی مراحل آماده سازی و نصب پلاک را به کارشناسان یادنشان بسپارید.

در صورت تمدید نکردن پکیج های خریداری شده چه اتفاقی می افتد؟

پس از اتمام اعتبار هر یک از پکیج های خریداری شده به شما به مدت یک ماه فرصت داده می شود که تمدید را انجام دهید در غیر این صورت تمامی فایلهای ارسالی شما از یادنشان حذف خواهد شد.